Szkolna Liga Siatkówki

Od października 2014 roku bierzemy udział w rozgrywkach Szkolnej Ligi Siatkówki Warszawskich Szkół Średnich. W ubiegłym roku zajęliśmy 4 miejsce w II lidze. Nabraliśmy doświadczenia, poprawiliśmy jakość gry i w tym roku gramy zdecydowanie lepiej. We wrześniu zagraliśmy w 3- dniowym turnieju siatkówki plażowej, w którym wzięło udział blisko 80 drużyn dziewcząt i chłopców.  Wszystkie nasze zespoły znalazły się w czołówce, ale niestety nie zdobyliśmy medali.

Gramy siatkówkę drużynową opartą na wszystkich członkach zespołu. Po rozegraniu pierwszej rundy i kilku meczy rundy drugiej w 2015 roku prowadzimy w tabeli z przewagą 4 punktów nad drugą drużyną. Mamy nadzieję, że po dostaniu się do fazy play off uda nam się zwyciężyć i awansować do I ligi.

Grzegorz Bisko