Przyrzeczenie uczniów klas pierwszych
(03 października 2015)

W naszym Ośrodku 3 października br. miało miejsce ważne wydarzenie. Po miesiącu poznawania nowej szkoły, nauczycieli, wychowawców, kolegów i koleżanek pierwszoklasiści stali się pełnoprawnymi członkami społeczności OSWG. Ślubowali w obecności Rodziców, kadry pedagogicznej oraz pozostałych uczniów rzetelnie się uczyć, zachowywać kulturalnie i tolerancyjnie wobec innych oraz godnie reprezentować nasz Ośrodek. Będziemy trzymać ich za słowo.
Tego dnia świętowaliśmy również: Międzynarodowy Dzień Głuchego, Dzień Patrona naszego Ośrodka - Jana Siestrzyńskiego oraz Dzień Edukacji Narodowej. Poznaliśmy nauczycieli, wychowawców i pracowników wyróżnionych Nagrodą Dyrektora za pracę w roku ubiegłym jak też laureatów konkursu organizowanego przez samorząd uczniowski - i tak "Nauczycielami Roku" zostali ex aequo p. Marta Żulewska i p. Tomasz Kościołowski. Serdecznie gratulujemy :) !