Szkolny Turniej Piłki Nożnej
(14 września 2016)

W poniedziałek w ramach Szkolnego Turnieju Piłki Nożnej swoje mecze rozegrała grupa A. Do półfinałów awansowała z 1 miejsca drużyna klasy 2 tcp a 2 miejsce zajęła drużyna liceum. Na wyróżnienie zasłużyła Sara Zawadzka, która rewelacyjnie broniła w bramce technikum oraz Damian Bieniak, który zdobył najwięcej goli. Na pochwałę zasłużył Krzysztof Łuczywek, który sumiennie sędziował wszystkie mecze.

W kategorii Ośrodków, również Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Głuchych zajął III miejsce. Bardzo się cieszymy z sukcesów naszych uczestników oraz czekamy na kolejny wyjazd już za rok tym razem do Łodzi. Po kolacji dostaliśmy zaproszeni do Teatru Wielkiego na balet "Romeo i Julia". Naprawdę był wspaniały i rewelacyjny spektakl z piękną muzyką.