Obóz narciarski
(styczeń 2016)

Obóz narciarski został zorganizowany przez Uczniowski Klub Sportowy Głuchych. Uczniowie naszej szkoły, którzy lubią aktywny wypoczynek i dobrą  zabawę, wyjechali podczas ferii zimowych na obóz narciarski do Murzasichla koło Zakopanego. Jak zdrowo i radośnie bawili się zobaczycie na zdjęciach zamieszczony pod tekstem. Była jazda na nartach, snowboardzie i zabawy na stoku. Zmęczone mięśnie można było  rozluźnić w ciepłych  wodach termalnych w aqua parku "Terma Bania" w Białce Tatrzańskiej. Ciekawość turystyczną można było zaspokoić na wycieczkach do Zakopanego i na Gubałówkę.
Młodzież zorganizowała też wieczór teatru i rozrywki, gdzie w bardzo ciekawej, przemyślanej i humorystycznej formie przedstawiła problem przekazu programów telewizyjnych w języku migowym oraz pokazała skuteczny sposób na zdanie matury.
Ci, którzy czują się dobrze przed kamerą zaprezentowali wzruszający teledysk do fragmentu piosenki Ewy Farny. Wszyscy wykazali się dużą wrażliwością artystyczną i ambicją w prezentowaniu całkiem poważnej tematyki. Dziękuję wszystkim za to, że podjęli się tego zadania. Muszę przyznać, że było nam - opiekunom bardzo przyjemnie słuchać ciepłych wypowiedzi i pochwał dla młodzieży za kulturę zachowania i empatię w stosunku do innych miłośników "białego szaleństwa". Tak trzymać! Do zobaczenia w górach za rok.
Jolanta Rybicka