Grupa MMM realizuje projekt  "Jesteśmy otwarci na świat"
(4-7 września 2014)

Przed wakacjami zastanawialiśmy się czy ponownie wziąć udział w konkursie  "Aktywna Młodzież mieszka w Warszawie" zorganizowanym przez Zarząd Główny Polskiego Związku Głuchych przy wsparciu finansowym Urzędu m.st. Warszawa.  Zdecydowaliśmy się napisać wniosek, a w czerwcu okazało się, że dostaliśmy dofinansowanie. Już pod koniec sierpnia wzięliśmy się do pracy - planowaliśmy, robiliśmy zakupy,  załatwialiśmy kostiumy,  dyskutowaliśmy gdzie, kiedy i jakie piosenki będziemy nagrywać.

Tym razem chcieliśmy upamiętnić heroizm i postawu patriotyczne ludzi, którzy walczyli w Powstaniu Warszawskim. Na początku września przez cztery dni nagrywaliśmy materiał do dwóch piosnek i zwiastuna.  Po raz pierwszy wykorzystaliśmy w pracy ekran green screen, było to dla nas bardzo ciekawe doświadczenie, którego efekty będziecie mogli zobaczyć na pokazie w listopadzie.
To były cztery dni intensywnej pracy, jak zawsze nie zabrakło nam energii, chociaż czasami było naprawdę ciężko. Jesteśmy zadowoleni z tego co zrobiliśmy. Chwilę odpoczniemy i zaczynamy pracę nad montażem. Do zobaczenia na pokazie :)

 

Film 1

Film 2