Szkolna olimpiada wiedzy o ekonomii
(10 lutego 2015)

W dniu 10 lutego odbyła się Szkolna Olimpiada Wiedzy o Ekonomii. W Olimpiadzie wzięło udział 21 uczniów z klas ZSZ (3 osoby), liceum ogólnokształcącego (8 osób) i technikum (10 osób). Na olimpiadzie uczniowie zmagali się z zadaniami zamkniętymi wykazując się swoją wiedzą ekonomiczną. Można było zdobyć maksymalnie 30 punktów.

Oto wyniki Szkolnej Olimpiady Wiedzy o Ekonomii

I miejsce: Łukasz Młodystach kl. II a
II miejsce: Jakub Studziński kl. II a
III miejsce: Natalia Pyskło kl. II a

Zasadnicza Szkoła Zawodowa
I miejsce: Aleksandra Kobalczyk kl. II m
II miejsce: Anita Domańska kl. II m i Krzysztof Łuczywek kl. I m

I miejsce: Piotr Zgódka kl. II ti
II miejsce: Tomasz Morawski kl. II ti
III miejsce: Dawid Hnat kl. II ti

Zwycięzcy Ci wezmą udział w pierwszej w historii polskiego środowiska Głuchych Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Ekonomii Szkół Ponadgimnazjalnych dla Młodzieży Niesłyszącej i Słabosłyszącej oraz konferencji pod hasłem "Ekonomia w Rękach Głuchych", które odbędą się w Warszawie w dniach 13 - 15 marca 2015 r. Zwycięzcom gorąco gratulujemy i trzymamy kciuki na kolejnym etapie!!