Sport na wesoło
(28 maja 2013r)


28 maja byliśmy świadkami  niezapomnianej imprezy internackiej "Sport na wesoło". Konkurencje zostały podzielone na dwie części. Część pierwsza zawierała tradycyjne zabawy sportowe: slalom z butelką, złap węża, skoki grupowe na skakance, samolotem w hula-hop, "matrioszka". W drugiej części weszliśmy w świat nowoczesnych dyscyplin - graliśmy w Play Station.        

Pierwszy raz w tym roku zawody odbyły się między grupami. Wśród dziewcząt zwyciężyła grupa IV- dziewczęta otrzymały piłkę do siatki plażowej,  zaś u chłopców grupa VI - otrzymała piłkę nożną halową. W trakcie zabawy wybraliśmy  najbardziej aktywną osobę, którą okazał się Mateusz Pyra.
Na zakończenie młodzież mogła nauczyć się trudnej sztuki tworzenia kwiatów z balonów. Okazało się, że współzawodnictwo i gry tradycyjne bardziej się podobały. A za rok... czeka nas kolejna wspaniała ZABAWA!!!

Wrażenia młodzieży: "było śmiesznie i zabawnie", "szalona zabawa", "świetna atmosfera i wspaniała zabawa", "chcemy więcej takich zabaw", "fajniejsze są jednak zabawy w sali gimnastycznej".

p. Barbara Puczyńska  
p. Justyna Flaum


Studniówka
Galeria fotografii