Konkurs "Familiada" - sport na wesoło
(17 kwietnia 2013)

W dniu 17 kwietnia został przeprowadzony konkurs "Familiada - Sport na wesoło", zorganizowany przez p. Annę Niewęgłowską-Kulczak i p. Anetę Krysiak. Naprzeciw siebie stanęły dwie grupy. Pytania przede wszystkim dotyczyły szerokiego tematu sportu. Atmosfera od początku była gorąca, młodzież w pełnym skupieniu odpowiadała na pytania. Z pełnym zaangażowaniem udzielała odpowiedzi poprzez naciśnięcie zapalającej się lampki, co w pełni oddawało charakter telewizyjnego programu. Dodatkowo wychowankowie wykazali się szybkością i umiejętnością logicznego myślenia. Główną nagrodą było  wyjście do klubu "HulaKula" na kręgle. Za drugie miejsce zawodnicy otrzymali kubki :).Natomiast wszyscy uczestnicy otrzymali breloczki z piłką nożną.

Uczestnicy i widzowie mieli wiele radości z zabawy. Uśmiech nie znikał z ich twarzy przez cały czas trwania konkursu. Dziękujemy Grzegorzowi Grajoszkowi za pomoc i współpracę!!! On razem ze zwycięzcami wybierze się do klubu pograć w kręgle.

Nasi zwycięzcy to: Małgorzata Granos, Aleksandra Krysiak, Jakub Jaksender, Jakub Wudarczyk i Tomasz Wielańczyk. Byliście Super!


Studniówka
Galeria fotografii