Piknik integracyjny "Przystanek Łucka"
(1 czerwca 2012)

Tegoroczny Piknik integracyjny przebiegał pod hasłem "Jestem kreatywny". Pomimo deszczowej pogody wszystkim uczestnikom dopisały dobre humory.

Młodzież naszego Ośrodka jak i zaproszeni goście mieli okazję tego dnia pracować twórczo wytwarzając swoje dzieła z filcu i innych drobiazgów. Można było też zagłębić się w tajniki fizyki i chemii odkrywając na nowo lub poznając zjawiska z tych dziedzin. Dużym powodzeniem cieszył się kącik kulinarny, gdzie można było samemu przygotować potrawy regionalne. Tradycyjnie był też chleb ze smalcem i pysznym ogórkiem.

Nowym doświadczeniem było szkolenie w zakresie Nording Walking.Tutaj uczestnicy poznawali tajniki i zalety chodzenia z kijkami. Każdy musiał indywidualnie dopasować odpowiednią długość kijka i miał okazję z pomocą specjalisty przejść pierwsze kroki. Osoby, które już niedługo staną przed koniecznością znalezienia pracy mogli zbadać swoje predyspozycje zawodowe korzystając ze stoiska "Jakie zainteresowania taki zawód". Były też gry i zabawy logiczne, sklepik z piątkami i zabawy sportowe.

W przyszłym roku zapraszamy ponownie :)


Studniówka 2007
Galeria fotografii