Zespół teatralno-muzyczny wyróżniony
podczas IX Ogólnopolskiego Przeglądu Teatrów Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu w Szczecinie
(25-27 marca 2012)

W dniach 25-27 III 2012r. zespół teatralno-muzyczny gościł w Szczecinie na  IX Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu. Tematem przewodnim przeglądu były przedstawienia, nad którymi zespoły pracowały przez cały rok szkolny. Nasz zespół zaprezentował interpretację "Świtezianki" Adama Mickiewicza do piosenki "Pieśń Girolamy" zespołu Osjan. Muzykę wykonywaliśmy na żywo: Małgorzata Granos - flet, Grzegorz Grajoszek - bębny, pani Agata Kozłowska - gitara.
W Przeglądzie brało udział 15 zespołów ze szkół dla dzieci i młodzieży z wadą słuchu z całej Polski. 25 marca każdy zespół przedstawiał swój dorobek. Byliśmy troszkę zdenerwowani, gdyż przegląd odbywał się w Teatrze Lalek "Pleciuga", a w jury zasiadali zawodowi aktorzy. Nasz spektakl otrzymał wyróżnienie za "wprowadzenie muzyki na żywo". Dostaliśmy dyplom, a każdy z aktorów medal.
Po imprezie mogliśmy troszkę odetchnąć. Nasz opiekun oprowadził nas po Szczecinie i jego zabytkach. Lecz największa niespodzianka czekała na nas następnego dnia: wycieczka nad morze! Rano o ósmej wszystkie szkoły zebrały się i wyjechaliśmy do Międzyzdrojów. Najpierw zwiedziliśmy Kaczą Górę,  a potem plażą ruszyliśmy do molo. Zobaczyliśmy też słynną Aleję Gwiazd.
Późnym popołudniem zmęczeni, ale pełni wrażeń wyjechaliśmy do Warszawy.   

Studniówka 2007
Galeria fotografii