Miłość w karnawale... impreza walentynkowo - kanawałowa  
(13 - 14 lutego 2012)

 

Wolni od mnóstwa czerwonych serduszek i innych drobiazgów, które pojawiają się w okolicach 14 lutego mogliśmy rozpocząć spotkanie z MIŁOŚCIĄ w nieco innej formie.
Oto kilka dni przed Walentynkami na szkolnym korytarzu pojawiała się gazetka poświęcona tematyce jednego z największych uczuć ludzkich.Mówiła ona o MIŁOŚCI, która trwa przez całe życie, wymaga wzajemnych wyrzeczeń i stawiania wspólnie czoła trudom codzienności...Przybliżała świat fauny, w którym też wiele zwierząt i ptaków łączy się w pary na całe życie. MIŁOŚĆ również tam mam rację bytu.

W walentynkową atmosferę wpisała się także kolejna edycja "1 z 10" o tematyce związanej z tym lutowym świętem. Ponownie sala nr 12 zapełniła się po brzegi. Tym razem jednak w quizie występowało 20 osób /na pytania odpowiadały pary zakochanych lub przyjaciół/. Pytania były ciekawe, atmosfera jak zawsze - podniosła, a walka zacięta. Zwyciężyli najlepsi a byli nimi: Bartosz Przewięźlikowski i Kinga Soczewka, Cezary Warchoł i Agata Stencel, Katarzyna Mucha i Paulina Dampc.
Następnie odbył się  quiz "Kochasz, ale czy mnie dobrze znasz?". Tutaj pary zakochanych też udzielały odpowiedzi.  Zakochani musieli wykazać się dużą wiedzą na temat osoby, którą kochają. Nie było wcale tak łatwo. By wyłonić zwycięzców potrzebna była nawet dogrywka.
Natomiast kolejnego wieczoru zakończyła swą działalność poczta walentynkowa, a wybrańcy otrzymali listy i kartki od swych tajemniczych wielbicieli.

Później odbyła się zabawa karnawałowa.bal przebierańców.Już dawno w naszym Ośrodku nikt nie widział tylu śmiejących się osób.Zarówno dziewczęta i chłopcy wykazali się wielką inwencją w przygotowaniu strojów.Trudno dopatrzeć się kto jest mężczyzną a kto kobietą. W związku z czym szanowna komisja musiała odbyć długie i burzliwe obrady, aby  wybrać MISS BALU: Artash Amirian   i MISTERA BALU: Dampc Paulina. Błyskały flesze aparatów, aby uwiecznić te radosne chwile. Dwudniową imprezę zakończyła zabawa przy muzyce.

Studniówka 2007
Galeria fotografii