Kocie święto w naszym Ośrodku
(12 lutego 2012)

12 lutego obchodzony jest Światowy Dzień Kota - w Polsce już po raz szósty. Z tej okazji Klub Przyjaciół Zwierząt zorganizował w przede dniu tego święta kocią loterię fantową wraz z okolicznościową wystawką.
Celem loterii było zebranie funduszy na potrzeby ośrodkowego psa - Reksa. Loterię prowadziły: Agata Stencel i Ola Krysiak. Każdy los wygrywał, jeśli prawidłowo odpowiedziało się na wylosowane pytanie. Dotyczyło ono  historii, życia i pielęgnacji kociaków. Do każdego pytania przypisana była  nagroda - niespodzianka ( oczywiście związana ze zwierzętami). Pulę nagród stanowiły: obroże wraz z adresatką, smycze, puzzle, figurki, kartki okolicznościowe, kalendarze, itp.
Chętnych do udziału w loterii nie brakowało. Niektórzy ciągnęli losy nawet kilkakrotnie. Dzięki  temu udało nam się zebrać 60 złotych dla naszego Reksa, które przeznaczymy na jego ulubione smakołyki.
Uczestnikom loterii serdecznie dziękujemy. Podobnie gorące podziękowania składamy wszystkim darczyńcom poprzedniej zbiórki funduszy (X/XI 2011) dla Reksa i schroniska dla zwierząt.
Członkowie Klubu Przyjaciół Zwierząt.

Koty
Galeria fotografii