X Przegląd Artystyczny w Poznaniu
(13-14 stycznia 2012
)

W dniach 13-14 stycznia 2012r. nasza grupa teatralno-muzyczna pod opieką pani Agaty Kozłowskiej i pani Agnieszki Krupy, uczestniczyła w X Przeglądzie Artystycznym w Poznaniu. Festiwal ten był organizowany przez Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących. Grupa w tym roku wystąpiła  nowym, rozszerzonym składzie: Kamil Pamięta, Sławomir Bednarczyk, Monika Celińska, Marlena Kur, Małgosia Granos, Ola Krysiak, Kasia Klemarczyk, Piotr Prokop, Łukasz Głogowski, Adrian Gołyński, Grzegorz Grajoszek. Do Poznania wyjechaliśmy w piątek rano. Po przyjeździe zwiedzaliśmy poznański rynek ze słynnym ratuszem z koziołkami. Niestety, nie udało nam się jednak zobaczyć samych koziołków.
Na festiwalu zaprezentowaliśmy "Świteziankę" Adama Mickiewicza. Tło muzyczne do przedstawienia przygotowali Adrian Gołyński (flet), Grzegorz Grajoszek (bębny) oraz pani Agata Kozłowska (gitara). Kolejną rzeczą jaka zaprezentowaliśmy na festiwalu był krótki recital muzyczny na bębny i gitarę w wykonaniu Aleksandry Krysiak, Katarzyny Klemarczyk oraz Grzegorza Grajoszka. Wspólnym graniem zachęciliśmy publiczność do zaangażowania się i pomocy przy wybijaniu kolejnych rytmów na bębnach.
Niestety, z powodu studniówki w naszym Ośrodku nie mogliśmy zostać do końca i zobaczyć wszystkich występów. Jednak mimo wszystko wróciliśmy do Warszawy pełni dobrych wrażeń i nadziei, że za rok znów zostaniemy zaproszeni.

Poznań
Galeria fotografii