Mikołajki 2011
(6 grudnia 2011)

W dniu 6 grudnia w naszym Internacie odbyła się impreza Mikołajkowa. Oprócz prezentów, którymi każdego z nas obdarował Mikołaj, Samorząd Uczniowski pod opieka pani Wiolety Majewskiej-Gocejna oraz pana Pawła Jasińskiego i ucznia, Alana Stępniewskiego zorganizował dwie imprezy - kino Mikołajkowe oraz Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Halowej. Ta druga impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem. Do Turnieju zgłosiło się w sumie 6 drużyn mieszanych ( w gronie chłopców, udział wzięły cztery dziewczęta) - Jagiellonia, Gwiazdy, Bad Boys, BVB, DragonBall Z Team oraz KingFootball.

Podczas turnieju drużyny rywalizowały w dwóch grupach 3 zespołowych, z których dwie pierwsze awansowały do półfinałów, natomiast drużyny z miejsc 3 grały        ze sobą o 5 miejsce w Turnieju.

Wszystkie mecze, począwszy od gier grupowych, przez półfinały a kończąc na finale były pełne dramaturgii, ostrej walki o każdą bramkę. Turniej zakończył się w dniu 7 grudnia meczem o 3 miejsce oraz o zwycięstwo w Turnieju. W tym dniu, podczas kolacji wręczono nagrody i pamiątkowe dyplomy dla wszystkich uczestników.

Poniżej wyniki Turnieju Mikołajkowego w piłce nożnej halowej:

1 miejsce - Gwiazdy
2. miejsce - BadBoys
3. miejsce - King Football
4 miejsce - Jagiellonia
5 miejsce - DragonBall Z Team
6 miejsce - BVB

Król strzelców Turnieju - Tomasz Wielańczyk, zdobywca 11 bramek
Najlepszy zawodnik - Grzegorz Kocoń (9 bramek)
Najlepszy bramkarz - Dominik Boruc

Wielkie brawa dla naszych dziewcząt - Kasi Muchy, Marty Fałek, Izabeli Kiljańskiej oraz Paulina Stangrent za odważną rywalizację z chłopcami.


Studniówka 2007
Galeria fotografii