Pierwsza część akcji zbierania apratów słuchowch zakończona !!!
- spotkanie z ks. Dariuszem Furmanikiem
(14 czerwca 2011)

W czasie internackich spotkań z różnymi gośćmi, czyli ok. 19.30 do sali nr 12 zawitał nasz znajomy duszpasterz - ks. Darek.
Celem spotkania było przekazanie zebranych przez naszą społeczność; w tym roku szkolnym, starych aparatów słuchowych dla dzieci z Kamerunu.
Przedstawiciele młodzieży, która włączyła się do tej akcji przekazali Księdzu około 30 aparatów.
Duszpasterz podziękował nam w imieniu własnym, jak również niesłyszących osób z Afryki. W ramach wdzięczności przekazał nam - jako Ośrodkowi piękną lalkę, wykonaną przez kameruńskie dzieci. Dowiedzieliśmy się, że w tym kraju tak najmłodsi wyrażają swoje podziękowania za otrzymane dobro.  Natomiast poszczególne osoby zaangażowane w tę akcję również indywidualnie zostały obdarowane symbolicznym duchowym upominkiem.
W trakcie spotkania padło wiele pytań dotyczących afrykańskiego życia, na które ksiądz Darek w zabawny sposób udzielał odpowiedzi.
Zaapelował on także o kontynuowanie akcji zbierania aparatów słuchowych.

Drodzy!
Przed nami wakacje, czas odpoczynku, ale w końcu i czas na różne porządki odkładane przez cały rok. Pamiętajcie w trakcie nich o tym, że kameruńskie głuche dzieci czekają na aparaty słuchowe. Jeśli coś znajdziecie - przynieście we wrześniu!!!Studniówka 2007
Galeria fotografii