Gazetka "Czy wiesz?" po raz kolejny wyróżniona!
(7 czerwca 2011)

Dnia 7 VI przedstawiciele naszej szkolnej gazetki - "Czy wiesz?" - Małgorzata Granos i Paweł Chyliński, wyjechali do Rybnika, by odebrać nagrodę za wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Czasopism Osób Niepełnosprawnych. Cała impreza odbyła się w Miejskiej Bibliotece w Rybniku. Zanim rozdano nagrody, uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego z Rybnika przygotowali przedstawienie pt."Dżungla", a także pantomimę "W poszukiwaniu wolności."
Po występach organizatorzy wręczyli nagrody i wyróżnienia. Nasza gazetka otrzymała wielofunkcyjną drukarkę. Bardzo ucieszyliśmy się z nagrody, ponieważ przyda się nam ona w naszej dziennikarskiej pracy. Natomiast nasz redakcyjny kolega - Daniel Kotowski - otrzymał specjalny dyplom indywidualnie za pracę w gazetce. Organizatorzy podkreślili, że w tym roku zwracali szczególną uwagę na samodzielność i trud włożony w pracę nad szkolną gazetką. Tym bardziej jesteśmy dumni i zadowoleni z nagrody.
Po wręczeniu nagród wystąpił teatr z gimnazjum prowadzonym przez siostry zakonne. Bardzo podobało się to przedstawienie, ponieważ mówiło ono o tym, że każdy z nas jest wartościowym człowiekiem.
Na zakończenie imprezy był mały poczęstunek. Po raz pierwszy mieliśmy okazję spróbować śląskiego kołocza, czyli sernika.

Gazetka - konkurs
Galeria fotografii