Karnawał "GROZY" w internacie
(3 lutego 2011)

3 lutego 2011 roku, czwartek w naszym internacie rozpoczął się od  Turnieju Karnawałowego, przygotowanego przez młodzież z Samorządu Uczniowskiego, pod opieką p. A. Krupy i p. Beaty Boroń-Salamońskiej.
Każda z grup miała wykonać 6 zadań w określonej kolejności, w jak najkrótszym czasie i uzyskać największą liczbę punktów. Młodzież bardzo zaangażowała się, rywalizacja była trudna, bo wszyscy świetnie wykonywali poszczególne zadania. Wygrała Turniej grupa III - brawo!!!
Po kolacji, druga część dnia karnawałowego zaczęła się od malowania i przebierania się w poszczególnych grupach za postaci z filmów grozy wcześniej wylosowanych.
W Sali gimnastycznej o 20.00 zaczęły pojawiać się bardzo dziwne postaci. Najpierw przybiegły Wróżki ze "Szkoły Magii", za nimi Diabły, Wampiry, Zombi, Mumie, Czarny Kot, z odległych galaktyk przybyli goście "Zieloni Ludzie" i "Navi z Avatara". To był niesamowity, pełen grozy bal....
W jego trakcie wszystkie grupy zaprezentowały swoje pomysły przedstawiając krótkie scenki. Najciekawsze stroje zostały nagrodzone: Mumie z grupy XI, Diabły z grupy II, najlepszy strój męski - Damian Olak, najlepszy strój żeński - Lena Lewandowska, najstraszniejszym wychowawcą okazała się p. A. Krupa.
W trakcie balu przeprowadzony został  pod kierunkiem p. A. Jakubowskiej konkurs na znajomość filmów grozy. Wygrały Agata Stencel, Damian Olak, Anita Wąsik.
Na zakończenie zostały rozdane dyplomy i nagrody dla wyróżnionych osób i grup. Gratulujemy wygranych.  Dziękujemy młodzieży za przygotowanie Turnieju Karnawałowego, a wszystkim za wspaniałą wspólną zabawę.
Do zobaczenia za rok.

Studniówka 2007
Galeria fotografii