Karnawałowe spotkanie Klubu Przyjaciół Zwierząt
(27 stycznia 2011)


Witamy wszystkich w Nowym Roku.
27 stycznia 2011 roku w czwartek o godzinie 17.00 Klub Przyjaciół Zwierząt spotkał się na pierwszym w tym roku spotkaniu karnawałowym w naszej "Kawiarence pod Psią i Kocią Łapą".
Tym razem w odświętnie udekorowanej kawiarence, przy ciastku i herbatce klubowiczów odwiedzili goście: pani Ewa Pszczółkowska, fotograf artysta i pracownik Schroniska na Paluchu, pani dyrektor Elżbieta Opara-Zawistowska i pan kierownik Bogdan Oleksiak.
Na początku pani Beata Derbich opowiedziała wszystkim o działalności Klubu w pierwszym półroczu. Przy oglądaniu kroniki, wszyscy  wspominali wspaniałą wycieczkę do Zakładu Kynologii Policyjnej w Sułkowicach, akcje charytatywne; goście obejrzeli kronikę Klubu, a później wpisali się do niej.
Następnie p. Ewa Pszczółkowska  opowiedziała o problemach zagubionych psów, o zwierzętach w Schronisku na Paluchu, pokazała pięknie, przez siebie wykonane, artystyczne zdjęcia swoich pupilków. Młodzież zadawała p. Ewie wiele ciekawych pytań. Na wszystkie, jak zwykle z uśmiechem odpowiadała. Oddała do zbiorów Klubu kilka zdjęć piesków, za które otrzymała serdeczne podziękowania, a dla zwierząt ze schroniska dostała kosz, pełen psich i kocich przysmaków.
Na zakończenie miłego wieczoru, tradycyjnie odbyła się loteria. Tym razem okazało się, że wszystkie losy były wygrane i każdy z uczestników spotkania otrzymał słodką niespodziankę.

Studniówka 2007
Galeria fotografii