Klub Przyjaciół Zwierząt dla ośrodkowego przyjaciela-REKSA!!!
(październik/listopad 2010)


W październiku i listopadzie 2010 roku Klub Przyjaciół Zwierząt w OSWG przeprowadził wśród uczniów, nauczycieli, wychowawców i pracowników Ośrodka zbiórkę pieniędzy na potrzeby naszego czworonożnego przyjaciela-Reksa. Akcją zajęli się Skarbnicy Klubu-Kinga Soczewka i Bartek Przewięźlikowski oraz Prezes Klubu-Igor Malinowski. Udało się nam zgromadzić w sumie 245,00zł, które postanowiliśmy w całości przeznaczyć na polepszenie warunków bytowania (ale i odrobinę przyjemności!!!) naszego pupila.

Dzięki pomocy sponsora Klubu, Pana Macieja Ziąbeckiego (właściciela hurtowni i sklepu z artykułami zoologicznymi) zakupiliśmy po promocyjnej cenie wygodne i praktyczne legowisko do schronienia Reksa (przypominamy,  że w ubiegłym roku szkolnym Reks zamieszkał w nowej, przestronnej budzie!). Teraz jesteśmy już pewni, że nasz przyjaciel ma się dobrze-ciepło i przytulnie-zwłaszcza w te trudne, zimowe dni.

Pozostałą po zakupie legowiska kwotę 145,00zł podzieliliśmy na półn i przeznaczyliśmy na ufundowanie karmy i przysmaków dla psiaka. 16 grudnia odwiedziliśmy naszego sponsora (także z życzeniami świątecznymi i noworocznymi) w prowadzonym przez niego sklepie. Wybraliśmy dla Reksa smakowite puszki i karmę oraz psie ciasteczka. Od sponsora nasz psi przyjaciel dostał w gwiazdkowym prezencie przeogromną wędzoną kość, która bez wątpienia umiliła mu świąteczne dni!!! Ponownie spotkamy się ze sponsorem Klubu wiosną, kiedy będziemy dokonywać kolejnych zakupów dla Reksa.


W imieniu naszego ośrodkowego psiego przyjaciela serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom!!! Jak zawsze-jesteście wspaniali!!


Studniówka 2007
Galeria fotografii