Inauguracyjne spotkanie klubu przyjaciół zwierząt
(7 października 2010)

Witamy wszystkich bardzo serdecznie w nowym roku szkolnym 2010/11. Na pewno ciekawi jesteście, co u nas słychać. Właśnie 7.10.2010 roku, w czwartek spotkaliśmy się po raz pierwszy w tym roku szkolnym w naszej "Kawiarence pod psią i kocią łapą" przy herbatce i słodkościach. Gościliśmy taż na nim kierownika internatu p. B. Oleksiaka.

Wszystkich powitała p. B. Derbich, a zwłaszcza gorąco nowych członków Klubu. Przypomniała i posumowała naszą pracę w poprzednim roku szkolnym. Zapowiedziała też pierwszą bardzo ciekawą wycieczkę do szkoły dla psiaków - do Zakładu Kynologii Policyjnej w Sułkowicach.
Z kolei głos zabrała p. A. Krupa, która przedstawiła propozycje pracy Klubu na bieżący rok szkolny. Czeka nas dużo pracy, ale też wiele atrakcji: wycieczki, konkursy, loterie fantowe,  spotkania z ciekawymi ludźmi, współpraca z TOZ, nowe akcje charytatywne, o czy będziemy informować Was na bieżąco.
Na spotkaniu wybraliśmy nowy Zarząd Klubu Przyjaciół Zwierząt. Jego pierwszym zadaniem jest opracowanie legitymacji członkowskiej.

Na koniec zebrania, jak zwykle, odbyła się loteria fantowa, w której wziął też udział p. kierownik. Szczęście uśmiechnęło się tym razem do Kasi Cyran, która wyciągnęła los niespodziankę - piękną zakładkę do książki - GRATULUJEMY!!! Pozostali mieli słodkie losy pocieszenia - czekoladki.
Zapraszamy, jak zwykle wszystkich chętnych do współpracy! Czekamy na Was!


Studniówka 2007
Galeria fotografii