Rozstrzygnięcie konkursu "Nasza Gazetka" w Rybniku
(11 czerwca 2010)

Jak co roku od 7 lat redakcja gazetki "Czy wiesz?" wysłała zgłoszenie na Konkurs Gazetek Szkół Szkolnictwa Specjalnego do Rybnika. Mamy w tym konkursie swoje miejsce, gdyż gazetka była wielokrotnie wyróżniana. W tym roku również otrzymała jedno z wyróżnień.
11 czerwca w Rybniku w Bibliotece Miejskiej w Rybniku odbyła się uroczystość wręczania nagród. Naszą redakcję reprezentowali Michał Konwerski, Daniel Kotowski i Miłosz Szarłat. Oni to odebrali nagrodę, a był nią aparat fotograficzny marki Sony. Uroczystość uświetniły występy grup teatralnych z trzech placówek.
Po uroczystości zaproszono nas na poczęstunek - dużo napojów (upał!) i śląski kołacz, czyli ciasto z makiem lub serem. Można było spotkać się z innymi redakcjami i ich opiekunami oraz obejrzeć wystawę wszystkich gazetek nadesłanych na konkurs.
Przed powrotem do Warszawy był jeszcze spacer po odnowionym, zadbanym Rybniku i wszyscy zmęczeni upałem wrócili szkolnym busem do Warszawy.
Nasza gazetka "Czy wiesz?" wydawana jest od 39 lat. Mamy nadzieję, że utrzyma obecny poziom i jeszcze niejeden raz odniesie sukces.

Studniówka 2007
Galeria fotografii


Prowadzący uroczystość


W sali Biblioteki Miejskiej w Rybniku


Występ grupy teatralnej z Tychów


Występ grupy teatralnej z Rybnika


Reprezentacja redakcji "Czy wiesz?"


Wręczanie nagród


Przy wystawie gazetek


Podczas spaceru na rynku


Podczas spaceru po Rybniku


Spacer po Rybniku


Fontanna na jednym z placów Rybnika


Zmęczeni wracali do Warszawy