Internat OSWG na lodowisku Bemowo
(koniec stycznia 2010)

   Pierwsza łyżwiarski szlak przetarła pod koniec stycznia br Pani Agnieszka Krupa razem ze swoją II-ą grupą dziewcząt. Ich wrażenia z pobytu na lodowisku Bemowo były na tyle rewelacyjne, że kolejne grupy na koniec I semestru nauki postanowiły spróbować swoich sportowych możliwości na lodzie.
Nie odstraszył nas nawet siarczysty mróz. Sportowe wyzwanie było ważniejsze - 25-osobowa grupa przez blisko 1,5 godziny dzielnie szlifowała łyżwiarskie umiejętności (nawet wychowawcy!!!). Warunki na lodowisku Bemowo sprzyjają zimowemu szaleństwu - lodowisko jest zadaszone, wypożyczenie łyżew i korzystanie z lodowiska - bezpłatne, jeździ się przy dźwiękach muzyki a bezpieczeństwa pilnuje firma ochroniarska.

   Trzeba przyznać, że niektórzy z nas naprawdę świetnie radzą sobie na lodzie. Dziewczyny potrafią kreślić ósemki, kręcić piruety, część - wykonuje nawet proste skoki. Zaś chłopcy - próbują je naśladować i to z całkiem wymiernymi osiągnięciami! I mało ważne są wtedy drobne upadki, stłuczone kolana i małe siniaki! Nic nie zastąpi tego błysku w oczach, rumieńców na twarzach i chęci do dalszej zabawy. Bowiem jazda na łyżwach to prawdziwa przyjemność, pięknie kształtuje płynność i grację ruchów a także ogólną sprawność fizyczną.

   Na pewno na lodowisku Bemowo będziemy jeszcze nie jeden raz szaleć na łyżwach w rytm największych przebojów muzycznych tego roku!

Studniówka 2007
Galeria fotografii