Noworoczne spotkanie Klubu Przyjaciół Zwierząt ze sponsorem
(26 stycznia 2010)

   26 stycznia br w kawiarence "Pod Kocią i Psią Łapą" gościliśmy Pana Macieja Ząbeckiego, sponsora i przyjaciela Klubu Przyjaciół Zwierząt. Długo przygotowywaliśmy się do tego spotkania, wiedząc, że Pan Maciek to wielki miłośnik zwierząt, zwłaszcza psów rasy Yorkshire Terier.  Sam  jest właścicielem 11-letniego Maksa - psa właśnie tej rasy.

   Odwiedziny sponsora odbyły się w ciepłej, serdecznej atmosferze przy kawie, herbacie i słodkościach. W trakcie spotkania dowiedzieliśmy się m.in. na czym polega prowadzenie hurtowni i sklepu z artykułami zoologicznymi a także poznaliśmy wiele ciekawostek związanych z opieką nad zwierzętami. Niektóre informacje były naprawdę zadziwiające.

   Miło nam było podziękować Panu Maćkowi za wsparcie działalności naszego Klubu. To dzięki sponsorowi pozyskaliśmy karmę i akcesoria dla ośrodkowego psa Reksia, karmę i gadżety dla zwierząt ze Schroniska Na Paluchu, nagrody dla członków Klubu. A co najważniejsze - Pan Maciek pomógł nam w wyborze i zakupie po promocyjnej cenie nowej, ocieplanej budy dla Reksia.

   Dla sponsora przygotowaliśmy miłą niespodziankę - pięknie oprawiony rysunek psa Jego ulubionej rasy, plakat z wizerunkiem Yorka i okolicznościową kartę z podziękowaniami. To wszystko wręczyły w imieniu członków Klubu Prezes - Kasia Bauer razem z V-ce Prezesem - Eryką Sikorską.

   Na zakończenie spotkania Pan Maciek wpisał się do klubowej kroniki, życząc nam wszystkiego najlepszego w dalszej działalności Klubu i deklarując kolejną pomoc na jego rzecz.