Klub Przyjaciół Zwierząt z wizytą w Schronisku na Paluchu w Warszawie
(8 grudnia 2009)

Jak co roku, tak i teraz, przed świętami członkowie Klubu Przyjaciół Zwierząt, a także zwycięzcy konkursu plastycznego "Mój przyjaciel pies" pod opieką p. B. Derbich i p. A. Krupy wybraliśmy się 8 grudnia 2009 roku z wizytą do Schroniska na Paluchu.
Nie pojechaliśmy do naszych przyjaciół z pustymi rękami. Zabraliśmy ze sobą dary rzeczowe ofiarowane na zeszłorocznym Pikniku Integracyjnym w naszym Ośrodku, i kwotę 70 zł 35 gr. Przygotowaliśmy też koszyk smakołyków dla psów i kotów (nasz sponsor nie zawiódł). Wzięliśmy ze sobą prace konkursowe, by zrobić wystawkę w Schronisku.
Wyjechaliśmy z Ośrodka ok. godz. 13.00. Pan Zbyszek, jak zwykle, dowiózł nas bez korków, bezpiecznie do celu. Tam czekała już p. Ewa Pszczółkowska. Przywitała nas serdecznie i wzruszyła się otrzymując dary dla zwierząt.
Ewa Kalinowska w naszym imieniu złożyła życzenia i wręczyła karty świąteczne p. E. Pszczółkowskiej i p. Dyrektor Schroniska. Potem wspólnie zwiedzaliśmy Schronisko.
Prace plastyczne również zrobiły wrażenie, a szczególnie jamnik wykonany przez grupę VII. Pani Ewa zrobiła nam zdjęcie z przywiezionymi darami i powiedziała, że nasza wizyta zostanie uwieczniona na stronie internetowej Schroniska na Paluchu. Wzruszona przyznała też, że mało jest takich jak my długoletnich darczyńców pomagających zwierzętom w Schronisku.
Chcemy w tym miejscu podziękować wszystkim Wam za okazane serce i pomoc w zbiórkach darów i pieniędzy. Następną akcję zorganizujemy na wiosnę, gdyż potrzeby w Schronisku są bardzo duże.

Paluch
Galeria fotografii