Klub Przyjaciół Zwierząt zaprasza do współpracy!

Minęły właśnie dwa miesiące naszej działalności. A tak naprawdę - to już 4 lata, bowiem we wrześniu 2009 roku przekształciliśmy dotychczas istniejące Koło Przyjaciół Zwierząt w KLUB. I to z prawdziwego zdarzenia! Mamy swoją siedzibę - kawiarenka "Pod psią i kocią łapą", Zarząd - z prezesem, zastępcą, skarbnikami, kronikarzami, odpowiednimi sekcjami. Opiekunami Klubu zostali: p. B. Derbich, p. A. Krupa i p. A. Janiszek. Wspólnie opracowaliśmy plan pracy z mnóstwem ciekawych pomysłów na różnorodne imprezy, akcje pomocy zwierzętom, spotkania, konkursy, wycieczki (jedna już się odbyła - Sromów k/Łowicza).

Dla działalności Klubu udało się nam  pozyskać sponsora - właściciela sklepu z artykułami zoologicznymi. Od sponsora dostaliśmy już: piękny obraz "The best friends", 20 kg suchej karmy, plakaty, ulotki, akcesoria zoologiczne, próbki produktów oraz zapewnienie o dalszych podarunkach. Prenumerujemy również miesięcznik "Przyjaciel pies" - zapraszamy do poczytania w kawiarence!   Za nami pierwsze poważne zadanie - zbiórka pieniędzy na nową budę dla ośrodkowego pieska Reksia. W skarbonce znalazło się dokładnie 500,73 zł ! W imieniu naszego czworonożnego przyjaciela także i tą drogą chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim ofiarodawcom.

Teraz czekają nas: - wybór i zakup schronienia dla Reksia (i tu liczymy na pomoc sponsora!), - rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Mój przyjaciel pies", - odwiedziny i wystawa prac w Schronisku na Paluchu i wiele, wiele innych przedsięwzięć.

Zapału i chęci nam nie brakuje! Jeśli nagrodą jest psia czy kocia wdzięczność, to serca i dłonie same się otwierają w gestach dobroci i przyjaźni.Studniówka 2007
Galeria fotografii