"Otrząsnęliśmy" naszych Pierwszaków!
 (29 października 2009)

Jak co roku młodzież z klas wyższych w pełnej tajemnicy przygotowała "Otrzęsiny" klas pierwszych. Aby zapewnić stuprocentową obecność nowych uczniów na imprezie, "zorganizowano" obowiązkowe szkolenie BHP dla klas pierwszych. Po obiedzie, pełni obaw uczniowie klas pierwszych udali się na zaplanowane szkolenie BHP. Szkolenia takie, zawsze budzą skrajne emocje, kontrowersje. Na szczęście z powodu "niespodziewanego spóźnienia się" wykładowcy szkolenie przemieniło się w seans filmu fabularnego. Młodzież odetchnęła! Uff! Udało się uniknąć nudów, kolejnego koszmaru.

Tymczasem w sali gimnastycznej samorządowcy szkolni pod przewodnictwem Igora Malinowskiego rozpoczęli "koszmar dla pierwszaków", czyli zabawy i konkursy sprawnościowe sprawdzające przydatność nowych koleżanek i kolegów do życia w grupie żaków naszego miłego Ośrodka.

Nowi uczniowie mieli do wykonania szereg trudnych, ale też i dowcipnych zadań. Było dużo śmiechu i zabawy. Oceną sprawności kandydatów na żaków zajmowała się specjalna komisja, która po zaliczeniu wszystkich konkurencji przez kandydata, wręczała pamiątkowy dyplom. Końcowym akcentem tej części imprezy była wspólna fotografia.

Wieczorem wszyscy bawiliśmy się na wspaniałej dyskotece, którą prowadzili nasi najlepsi ośrodkowi dj'e.
Mamy nadzieję, że tegoroczne "Otrzęsiny" pozostaną na długo w pamięci naszych pierwszoklasistów!

Studniówka 2007
Galeria fotografii