Wycieczka do Małopolski
(15-18 października 2009)

Dzięki sponsorom 11-osobowa grupa młodzieży pod opieką pani Anety Krysiak i Wiolety Majewskiej-Gocejny wyjechała na wycieczkę do Krakowa. Wycieczka odbyła się w dniach 15 - 18.10.2009.

15 października (czwartek) po lekcjach wyjechaliśmy pociągiem expressowym do Krakowa. Zakwaterowaliśmy się w Specjalnym Ośrodku Wychowawczym przy ul. Św. Stanisława w Krakowie. Wieczorem poszliśmy na spacer w okolice Wawelu i widzieliśmy smoka wawelskiego, który zionął ogniem.

Następnego dnia wyruszyliśmy na cały dzień do Zakopanego. Wjechaliśmy kolejką linową na Kasprowy Wierch. Dla nas była to fascynująca wycieczka, gdyż było tam dużo śniegu. Mogliśmy się bawić w "bitwę śnieżną". Byliśmy także na Gubałówce i spacerowaliśmy po słynnej uliczce - Krupówki.

W sobotę byliśmy w Kopalni Soli w Wieliczce. Przewodnik opowiadał historie kopalni soli. Tego samego dnia zwiedziliśmy Stare Miasto w Krakowie i pływaliśmy w Parku Wodnym. To był rewelacyjny dzień!

Ostatniego dnia, w niedzielę, pojechaliśmy do Parku Miniatur w Inwalidzie oraz Parku dinozaurów w Zatorze. odwiedziliśmy Wadowice, miejsce urodzenia Jana Pawła II. Posmakowaliśmy ulubionych ciastek J. Pawła II - kremówek.

Wieczorem na peronie na dworcu Kraków Główny spotkaliśmy aktora Witolda Pyrkosza.
Ze smutkiem żegnaliśmy Małopolskę. Miłe wspomnienia zostaną w naszej pamięci. Wycieczka była bardzo ciekawa i udana.

Studniówka 2007
Galeria fotografii