Targi Edukacyjne Niesłyszących w Łodzi
(8-9 października 2009)

W dniach 8-9 października b.r. uczniowie starszych klas III a, III b, III tż, II pb, II pp ze swoimi wychowawcami byli na Targach Edukacyjnych Niesłyszących zorganizowanych przez PZG i PFRON w ramach projektu "4 KROKI - wsparcie osób niesłyszących na rynku pracy" w Łodzi.
Na targach swoje prezentacje przedstawiły wszystkie szkoły podstawowe, średnie, policealne i wyższe oferujące naukę dla osób z uszkodzonym słuchem, a także instytucje pozarządowe takie, jak PZG, PFRON. Odbyły się również konferencje, na których poruszano problematykę edukacji niesłyszących, polskiego języka migowego itp., prowadzone przez przedstawicieli z całej Polski.
Na tych targach nasz Ośrodek miał swoje stoisko w widocznym punkcie, profesjonalnie przygotowane przez naszych nauczycieli: panią psycholog Magdę Bielak, panią Joannę Suwart oraz pana Marka Laseckiego.
W wolnym czasie w tempie ekspresowym zaliczyliśmy z panią przewodnik najważniejsze miejsca w Łodzi: podziwialiśmy skansen, kilka przepięknych budowli po fabrykach tekstylnych, przespacerowaliśmy się ulicą Piotrkowską i byliśmy na zakupach w Manufakturze. Nocowaliśmy w środku lasu w miejscowości Grotniki. Nie brakowało nam przygód.

Studniówka 2007
Galeria fotografii